Odkazy a kontakty

Odkazy a kontakty

Rádi byste se dozvěděli o Moojiho poselství více? Níže naleznete odkazy na internetové stránky, které vám poskytnou mnohé další informace a podněty.

 

 

YOUTUBE

Na adrese oficiálního Moojiho Youtube kanálu Moojiji můžete shlédnout řadu aktuálních i starších videí z Moojiho satsangů a spontánních promluv v anglickém jazyce.

Na adrese Moojiho oficiálního kanálu Mooji česky a slovensky naleznete videa s českými a slovenskými titulky nebo simultánně překládané do českého jazyka či slovenského jazyka.

Ze srdce doporučujeme video, které Mooji označuje za zásadní: Mooji – Pozvání ke svobodě (An Invitation to Freedom). Naleznete v něm jednoduché instrukce, které nás směřují přímo k poznání naší pravé podstaty. Toto video je součástí tzv. Invitation toolkitu, kde naleznete další videa, která s Pozváním ke svobodě úzce souvisejí.


EMAIL ČESKÉ A SLOVENSKÉ SANGHY

Rádi byste se dozvěděli ještě více? Máte otázky, na které jste nenalezli odpovědi na těchto stránkách? Rádi byste se setkali s českou nebo slovenskou sanghou? Jsme tu pro vás, stačí když nám napíšete na adresu mooji.czechsangha@gmail.com nebo na mooji.slovaksangha@gmail.com

Pokud jste se přihlásili k odběru zpráv o dění  v sanghze, uložte si prosím uvedené adresy do kontaktů ve své e-mailové aplikaci, předejdete tak tomu, aby vám naše e-maily skončily mezi hromadnou nebo nevyžádanou poštou.


MOOJIHO OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY 

Na adrese www.mooji.org naleznete veškeré informace o Moojim, o Monte Sahaja a o termínech aktuálních událostí a akcí v anglickém jazyce. Tyto stránky také informují o přímých přenosech ze satsangů a dalších Moojiho událostech, které můžete sledovat na internetu on-line.

Na adrese www.mooji.tv  naleznete volně přístupné videa a audio záznamy ze starších satsangů i vysílání živě. Můžete se zde přihlásit k odběru placeného kanálu Sahaja Express, který přináší ta nejsilnější a nejpřímější ukazatele na cestě k Pravdě.

Pokud chcete dostávat informace o událostech a službách s překladem do češtiny-slovenštiny, přihlaste se k odběru informací: https://mooji.org/čeština-slovenčina


FACEBOOK

Na stránce  Mooji Česko – Slovensko naleznete řadu citátů z Moojiho promluv a knih v českém jazyce, odkazy na videa s českými a slovenskými titulky a další.


WEBOVÁ STRÁNKA  ve slovenském jazyce

Na tejto stránke nájdete ďalšie informácie, vrátane Moojiho kníh vydaných v češtine a v slovenčine, článkov a interview, citátov a fotografií.

www.mooji.sk

Tato stránka však již není aktualizována